Dobrý den, vítáme Vás v našem obchůdku, kde nabízíme originální ručně dělané výrobky a grafiku na zakázku. 

A proč KreatO?

Protože jsme takový malý Kteativní Obchod.

Náš tým tvoří výhradně Kreativní Osoby.

Jednotlivé položky zboží jsou postupně doplňovány. Vkládáme mimo jiné i v závislosti na ročním období, svátcích, poptávkách a podobně.

Nabízíme grafické zpracování Vašich fotografií do koláží, kalendářů, pohlednic a fotoalb tvořených metodou digitálního scrapbooku. Každá práce je originální, přizpůsobená Vaší fotografii. Můžete vybírat z vystavených variant nebo Vám vytvoříme aranžmá podle Vašeho přání. Na Vaše přání také navrhneme pozvánky, diplomy, upomínky atd.

Dále vyrábíme přáníčka, dárkové krabičky, drobné dárečky a upomínky, stojánky na fotografie a drobnosti, které snad mají nápad a upoutají.

V neposlední řadě tvoříme také bižuterii. Zde se řídíme heslem, že méně je více a upřednostňujeme "šperky" jednoduché, ale vkusné, které se mohou snadno kombinovat a nezatíží peněženku.

Rádi by jste darovali někomu nebo sobě "něco jako" nebo potřebujete zhmotnit konkrétní nápad? Neváhejte a kontaktujte nás, jakákoli tvůrčí myšlenka nebo nápad je pro nás výzvou. Společně tak můžeme vytvořit přesně to, co potřebujete.

Tak vstupte, dívejte se, vybírejte ...

Doporučte nás svým známým  ...

A nezapomeňte se občas vrátit k prohlédnutí novinek  ...